Krejčí,(25.Hloušek),Votoček,Jareš J.,Horký,Lemon,Ninger (61. Valc),Luňák,Jareš P.,Brokeš,Tobiášek,Libřický   Franc(54. Skalický ),Školník(46.Tláskal),Lukášek Karel,Reichl,Pfeifer (71.Vondřejc),Škrabal,Musil,Jelen,Čtvrtečka,Přibyl

Karty:
74.Horký,86.Libřický,90.Luňák   53.Lukášek 90. Reichl
0   0

Krucký Bohumil, trenér (domácí):
První poločas jsme byli rozhodně lepším mužstvem. Nepatrně nás zbrzdila vlastní branka. Nešťastné vyrovnání do šatny ukončilo první poločas. Ve druhém poločase již hra obou soupeřů znamenala jenom nakopávání míče a nepohledný fotbal.Hosté měli štěstí,že vstřelili vítězný gól.Z naší strany jsme zápas prohráli po hrubých chybách obrany a jako poslední dobou po velmi špatném druhém poločase.

Jánský Jan, trenér (hosté):
První poločas byl vyrovnaný i když jsme brzy prohrávali 2:0, ale ve druhém poločase jsme prokázali větší hlad po vítězství. Zápas jsme bojovností otočili na konečných 2:3. Všem hráčům děkuji za bojovnost.