Krejčí - Kloubec J. (58. Luňák), Kloubec P. (68. Velinský), Franc, Libřický - Ninger (84. Rezek), Valc, Tobiášek, Jareš J. (66. Jareš P.) - Brokeš, Lemon   Skořepa - Kropáček, Knížek, Mutzer, Smetana, Pešta, Jůza Jakub (75. Tu Hai Lihn), Hlavatý, Švorc, Balcar (90. Jůza Jan), Havlík (89. Valnoha)

Karty:
59. Kloubec P., 65. Jareš J.   70. Havlík

Pavel Šálek, vedoucí mužstva (domácí):
Utkání, kterému by slušela remíza, jen potvrdilo naši nemohoucnost v koncovce. Na začátku zápasu jsme byli lepší, bohužel jsme své šance nevyužili, oproti tomu soupeř 2 šance využil a ještě k tomu další brejkové šance neproměnili. Ve 2.poločase jsme začli být nebezpeční až 15 min před koncem, kdy jsme soupeře zatlačili, výsledkem byl ale pouze gól na 1:2, více jsme nestihli.

Skřivánek Fratišek, trenér (hosté):
Vyrovnané utkání jsme rozhodli v 1.poločase, kdy se nám podařilo proměnit dvě šance. Ve 2.poločase byly šance na obou stranách, celkově to nebylo moc pohledné utkání. V 86. minutě skorigovali na konečných 1:2.