Blažko - Libřický, Velinský, Franc T., Freiberg - Valc, Ninger (69. Rezek), Tobiášek, Jareš P. - Brokeš, Luňák   Puš (81.Čeřovský)- Krykorka, Ulvr, Pánek (46.Ondráček), Zugar, Hejtmánek (79.Sobotka), Zeman, Kirschner, Javůrek (46.Pluhař), Kocourek, Kubíček

Karty:
44.Libřický, 78.Brokeš   38.Ulvr

Pavel Šálek, vedoucí mužstva (domácí):
S hosty, kteří přijeli posíleni některými hráči jejich A týmu, jsme v prvním poločase odehráli vyrovnanou partii, ve které jsme měli i mírně navrch. Po rohovém kopu jsme se dostali do vedení 1:0. Bohužel jsme obdrželi v 45.minutě gól po naší hrubé chybě. Ve druhém poločase jsme propadli při standartní situaci a prohrávali jsme 1:2, od té doby začli hosté podnikat rychlé protiútoky na naší obrany a 2 z nich potrestali dalšími brankami. V závěru utakní jsme pouze zkorigovali výsledek na konečných 2:4.

L. Klička - trenér (hosté):
Celý první poločas jsme předváděli špatný fotbal, soupeř se po zásluze dostal do vedení 1:0. Po jediné pěkné akci jsme do šatny vyrovnali na 1:1. Ve druhém poločase jsme zpřesnili hru, začali soupeře přehrávat a po zásluze jsme soupeři vstřelili po brejcích 3 branky. Soupeř stihl v 85. minutě pouze korigovat na konečných 2:4. Ostatní výsledky nám nepomohly, o první „čtyřce“ se rozhodne až za týden v posledním kole.