Čistecký-Geršl, Hnát, Dřímal T., Komárek L (88. Macura) - Komárek P.(78.Janáček), Dřímal J. (76. Zedek), Černovský, Dyčenko V. - Havelka, Poutník   Dytrich - Luňák, Lemon (76. Jareš P.), Libřický, Ninger - Franc, Valc (58. Bartoš), Velinský, Brokeš - Groh, Jareš J.

Karty:
50. Poutník, 66. Komárek L., 67. Havelka   21. Libřický, 28. Brokeš, 86. Groh, 89. Velinský, 89. Franc

Komentář (domácí):
V prvním poločase jsme byli lepším týmem a zasloženě ho vyhráli 3 - 1. Druhá půle byla z naší strany již tradičně o mnoho horší a dovolili jsme hostům vyrovnat. Vyrovnávací gól padl v 92. minutě.

Krucký Bohumil, trenér (hosté):
Ve 12.vteřině jsme již prohrávali 1:0. Po dobré hře jsme celkem rychle vyrovnali na 1:1 Po dvou hrubých chybách jsme darovali domácím laciné vedení na 2:1Poločas skončil po zbytečném faulu a penaltě 3:1. V druhém poločase po velké snaze jsme snížili na 3:2.Po velkém náporu v závěru utkání v nastavení jsme vyrovnali na 3:3.Za druhý poločas bych chtěl pochválit mužstvo za bojovnost a z mého pohledu zaslouženou remízu.