10. Pluhař, 58. vlastní, 82. Horáček PK   20., 32., 84. Brokeš, 73. Luňák, 88. Jareš P.

Přibyl - Klaban, Hejtmánek, Chvalina (51"Ondráček), Krykorka - Javůrek (73" Sobotka), Kirschner /C/,Zugar (46"Veg T.), Horáček - Pluhař, Voldán (82"Pánek)   Krejčí - Libřický, Luňák, Groh (66"Plšek), Ninger - Franc /C/, Brokeš, Velinský, Bartoš (58"Jareš P.) - Tobiášek, Jareš J. (78"Blažko)

Karty:
75. Sobotka   57. Bartoš, 75. Jaroš J., 78.+82. Tobiášek
78. Veg   82. Tobiášek

L. Klička - trenér (domácí):
Výsledek a hlavně výkon mužstva je pro nás zklamáním. Soupeř získal tři body zaslouženě.

Krucký Bohumil, trenér (hosté):
Zápas jsme zahájili aktivní hrou.Při našem náporu došlo k hrubé chybě obrany a výsledek 1:0.Dále jsme hráli svoji nátlakovou hru a došlo k vyrovnání(20.Brokeš) na 1:1.Do poločasu jsme jěště přidali gol(32.Brokeš) na 1:2.V druhé půli jsme polevili a došlo k vyrovnání vlastním golem na 2:2.V 73.minutě jsme opět vedli(Luňák) 2:3.Po hrubé chybě obrany v 83.minutě následovala penalta a srovnáno na 3:3.Hráč Brokeš v 84.minutě hatrikem upravil na 3:4.Zkázu Jičína v 88.minutě dovršil Jareš Pavel na 3:5.Utkání jsme se snažili odehrát aktivně,ale po celý zápas se nám to vždy nepodařilo.Přesto jsme rádi za první tři podzimní body.