3. Ameti, 53. Ulrych, 72. Jirka (z p.k.) 85. Exnar, 90.Exnar   39.Lemon, 88.Horký

Schejbal - Matějíček R. (18.Bano), Kučera-K, Čenovský, Plhal, - Ameti (79. Emlar L.), Horák A., Jirka, Exnar - Ulrych (57.Častvaj), Vít   Krejčí - Votoček(79.Rejha), Jareš J., Libřický, Brokeš, Horký, Luňák, Jareš P.(64.Krucký), Lemon, Ninger, Velinský

Karty:
11. Jirka, 38. Vít, 39. Schejbal   15.Jareš P., 70.Velinský
0   0

Paleček Tomáš: trenér (domácí):
První poločas byli hosté lepší, ale stačilo to pouze na výsledek 1:1, kdy jsme v úvodu utkání dali rychlou branku. Ve druhém poločasu hosté hráli jen na tři obránce a do otevřené obrany jsme dávali branky.

Krucký Bohumil, trenér (hosté):
Do utkání jsme vstoupili vlažně a hned ve 3 min. jsme prohrávali. V 15 min. mohl srovnat Lemon, ale proti byla tyč domácí branky. Gólu se, ale dočkal ve 38 min. a poločas jsme zaslouženě vyrovnali. Místo, aby jsme v lepším tempu pokračovali po přestávce, zase jsme hned inkasovali. Snažili jsme se o vyrovnání, ale po zbytečné penaltě bylo hotovo. Chtěli jsme dohrát zápas, alespoň s lepším vzájemným skórem, ale zbytečně jsme se pustili do útočení a v poslední min. inkasovali na konečných 5:2.