Jičín B – Malšovice 3:5

10.09.2013 10:22

Malšovice: Krejčí – Luňák, Velinský, T. Franc, Libřický – Ninger, Tobiášek, Groh (67. Plšek), J. Jareš (78. Blažko) – Bartoš (53. P. Jareš), Brokeš.

David Franc, trenér Malšovic: „První půle byla dobrá. Sice jsme po nedůrazu ve vápně prohrávali, ale byli jsme jasně lepší a skóre jsme otočili. Do druhé části jsme si něco řekli, ale bylo to přesně naopak, dělo se něco jiného. Nechali jsme se zatlačit, začali jsme si povídat s rozhodčím, nebyli jsme koncentrovaní. Domácí po zásluze vyrovnali. Pak jsme opět vedli, jenže pak se proti nám kopala penalta na 3:3 a dostali jsme navíc červenou. Z rozehrání jsme následně skórovali na 4:3. Jičín pak otevřel hru a v závěru inkasoval na 5:3. Ve druhé půli to byla fotbalová ostuda, ovšem tři body jsou důležité. Nehraje se na krásu, ale na body."